ZBUDUJEMY.COM

DOMY DREWNIANE

Zbudujemy.com Tanie Domy Drewniane Pomorskie
Zbudujemy.com Wooden houses english version Zbudujemy.com Domy Drewniane pomorskie polska

(+48) 695 888 382

 biuro@zbudujemy.com

DOMY DREWNIANE SZKIELETOWE

 

 

Pomimo, iż wiele osób kojarzy technologie szkieletu drewnianego z budownictwem kanadyjskim, to tak naprawdę technika ta wywodzi się ze Szwecji – jest to kraj o klimacie znacznie surowszym niż klimat w Polsce. Dowodzi to, iż domy wykonane w technologii szkieletowej kanadyjskiej charakteryzują się bardzo dobrą ochroną cieplną, co jest trudne do uzyskania w innych technologiach podobnym kosztem. W technologii szkieletowej praktycznie całą grubość ściany stanowi izolacja cieplna.

 

Fakt, iż konstrukcja domu jest w całości drewniana obniża jej ciężar, co pozwala zaoszczędzić przy budowie fundamentów. Dzięki temu, że technologia jest tzw. technologią "suchą" (nie wykonuje się betonowania i murowania z wyjątkiem fundamentów), pozwala na wykonywanie prac budowlanych niezależnie od pory roku (nawet w zimie).

DOMY W TECHNOLOGII STEICO

 

 

System budowy domów szkieletowych STEICO jest niezwykle przemyślaną technologią, ponieważ innowacyjne materiały do izolacji termicznej zapewniające długotrwałą jakość i bezpieczeństwo oraz podnoszące komfort mieszkania. 30 lat doświadczeń i badań firmy STEICO zaowocowało stworzeniem materiałów nie tylko chroniących przed wysokimi i niskimi temperaturami, odpornych na wilgoć, oddychających i w pełni naturalnych ale także  trwałych. Ten opatentowany system budowy cieszy się wielką popularnością na rynku, głównym odbiorcą tej technologii są kraje w zachodniej Europie.

 

Nasza firma jako nieliczna na rynku specjalizuje się w wykonywaniu montażu konstrukcji w systemie STEICO. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w stosowaniu technologii STEICO. Utrzymujemy ścisły kontakt z przedstawicielem producenta dlatego proponujemy dostosowanie oferty do potrzeb klienta.

TECHNOLOGIA BUDOWY DOMÓW DREWNIANYCH SZKIELETOWYCH

domy w technologii steico pomorskie
domy drewniane szkieletowe

SZYBKOŚĆ

Dom 150 m2 gotowy w

3 tygodnie.

JAKOŚĆ

Najwyższej jakości drewno suszone komorowo.

ENERGO-OSZCZĘDNOŚĆ

TRWAŁOŚĆ

Dom drewniany służy pokoleniom.

EKOLOGIA

Sprzyja środowisku i zdrowiu mieszkńców.

dom drewniany technologia steico

MENU

© 2018 ZBUDUJEMY.com Domy Drewniane Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności.

KONTAKT

Zbudujemy.com Domy Drewniane Całoroczne i Letniskowe

ZBUDUJEMY.COM
DOMY DREWNIANE
CAŁOROCZNE I LETNISKOWE

 

81-591 Gdynia, ul. Melisowa 11

 

(+48) 695 888 382

 biuro@zbudujemy.com
dom drewniany technologia steico
domy w technologii steico pomorskie
Zbudujemy.com Tanie Domy Drewniane Pomorskie